تماس با ما
*
*
*
*
عضویت در سایت
*
*
*اهداف پالمو

 

معرفی:

شرکت پالمو در دراز مدت تمرکز خود را در حوزه تاسیسات و سیستمهای گرمایشی معطوف کرده است و با ارائه راه حلهای خلاقانه و دادن مزیتهای بیشتری به مشتری به شیوه ی مسئولیت اجتماعی،این راه حلها را ارائه میکند.

 

محصولات و راه حلهای ما:

شرکت پالمو با سرمایه گذاری در زمینه تکنولوژیهای جدید اساس رقابت و رشد در آینده را فراهم کرده است و با استفاده از منابع قابل توجهی به توسعه ی محصولات نوآورانه در حوزه سیستمهای گرمایشی و تاسیساتی ادامه میدهد و حضور طولانی مدت خود را در بازار آینده حفظ کرده است.

ما به بهبود مستمر اعتقاد داریم. از تغییرات حمایت میکنیم و فرصتهای بیشتری را ارائه میدهیم. اولویت اصلی ما همیشه ایمنی خواهد بود و نوآوری هایمان را در جهت ایمنی بکار خواهیم برد و بطور گسترده ای در جهت منافع تعداد کثیری از مشتریان اقدام خواهیم کرد.

 

مشتریان پالمو:

آینده ما بستگی زیادی به این دارد که چقدر منافع مشتریانمان برایمان اهمیت دارد و افزایش مشتریان ما بستگی به موفقیت و بهبود رقابت پذیری آنها دارد.

ما فعال و پرانرژی هستیم و راحت میشود با ما ارتباط برقرار کرد. ما راه حلهای عملی و تخصصی ارائه میدهیم و بر اصولمان پایبندیم.

 

همکاران پالمو:

موفقیت شرکت پالمو به لطف فداکاری و شور و شوق بیش از 60 کارمند میباشد. در عین حال که ما به سمت جلو در حال تلاش هستیم در صدد استفاده از فن آوریهای پیشرفته نیز میباشیم، ما افتخار میکنیم که بخشی از این شرکت و جزو همکارانش هستیم.

در محل کار صداقت و اخلاق اهمیت بسزایی دارد. ما روی مشتری تمرکز داریم و همیشه به دنبال بهبود کیفیت محصولات هستیم و راه حلهای نوآورانه و خدمات با کیفیت بالا به آنها ارائه میدهیم. ما برای گسترش مشارکت به کارکنانمان آموزش میدهیم.

همراه با رشد شرکت کارکنان نیز رشد میکنند و ما برای فرهنگی که فعالیت ما را تشویق کند ارزش قائل هستیم و در محیطی که در آن تنوع ایده ها و تجربه ها حاکم است کار میکنیم.

 

محیط زیست ما:

اصول کاری  و فرهنگ شرکت پالمو به تقویت شرکت ما طی یک دهه کمک کرده است.

اساس کار ما تجارت منصفانه و صادقانه در راستای اصول کاری تعیین شده میباشد و به همین دلیل است که شرکت پالمو یک شریک قابل اعتماد و پایدار برای مشتریان، کارکنان و محیط زیست در بیش از یک دهه بوده است.

 

طرح توسعه پایدار پالمو:

توسعه پایدار سرمایه گذاران شرکت تمرکز اصلی روی الزامات اجتماعی همراه با در نظر گرفتن منافع اقتصادی و تجاری است.همزمان با سیاست چشم انداز توسعه ای که برای خودمان تعریف کرده ایم مسئولیت اجتماعی را مبنای کارمان قرار داده ایم.محیط زیست و توسعه پایدار از عناصر کلیدی شرکت ما هستند و نقش اصلی را در کار ما دارند.

 

 راههای ارتباطی

  • آدرس کارخانه: یزد - شهرک صنعتی - فاز 3 - بلوار لادن - لادن پنجم - گروه صنعتی پالمو
  • تلفکس: +98-35-37275810 ده خط
  • ایمیل:info [at] palmo.ir
  • سامانه پیامک: +98-300072007

عضویت در خبرنامه